Sequel filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć z oficjalnym tytułem

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.11.2017, 09:11


Kategorie: Najnowsze

Fantastyczne zwierzęta i Odkąd je znaleźć okazało się udaną próbą rozszerzenia czarodziejskiego Kompleks Harry’ego Pottera o nowych bohaterów, Ranga i Epoka akcji, przesądzając o decyzji stworzenia cyklu składającego się z pięciu filmów. Poznaliśmy Formalny tytuł drugiego obrazu wchodzącego w skład serii – będzie on brzmieć Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald, Słucham przetłumaczyć można jako „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”.


W Crimes of Grindelwald zobaczymy Cały szereg znajomych twarzy. - Sequel filmu Fantastyczne zwierzęta i A także je znaleźć z oficjalnym tytułem - wiadomość - 2017-11-17
W Crimes of Grindelwald zobaczymy Dość dużo znajomych twarzy.

W kontynuacji powróci większość aktorów z pierwowzoru, na czele z Eddiem Redmaynem w roli Newta Scamandera i Johnnym Deppem wcielającym się w czarnoksiężnika Grindelwalda. Najważniejszą nową twarzą w The Crimes of Grindelwald będzie Jude Law, który przybliży widzom Mocno młodszą postać Albusa Dumbledore’a. Wspólnie z ujawnieniem tytułu filmu, na oficjalnym profilu produkcji w serwisie Twitter pojawiło się także animowane pierwsze zdjęcie obsady, którego statyczną wersję zamieszczamy powyżej. Administracyjny Sprawozdanie fabuły sequela Fantastycznych zwierząt i I je znaleźć brzmi następująco:

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald zadebiutuje 16 listopada przyszłego roku. Reżyserem obrazu jest David Yates, Założyciel poprzednich Fantastycznych zwierząt oraz adaptacji ostatnich książek o Harrym Potterze.


Tagi: kino i TV David Yates Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda Harry Potter (marka) Johnny Depp Jude Law
Skomentuj: