Nowo powstały oddział Ubisoftu w Berlinie pomoże w tworzeniu serii Far Cry

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.11.2017, 08:11


Kategorie: Aktualności

Nowe Salon wewnętrzne firmy Ubisoft w Berlinie, którego Zaczątek zapowiedziano w kwietniu, rozpocznie działanie na początku 2018 roku i pomoże w tworzeniu serii Far Cry – taką informację przekazał Poza pośrednictwem Twittera Edytor Blue Byte, od kilkunastu lat związany z francuską korporacją. Na czele zespołu z niemieckiej stolicy stanie Istvan Tajnay, Przemysłowiec pracujący wcześniej w spółce SEGA i pomagający W sąsiedztwie wydawaniu takich tytułów Jeżeli Obcy: Izolacja Zali Total War: SHOGUN 2.


Głównym twórcą dotychczasowych gier z serii Far Cry był – prócz części pierwszej – oddział Ubisoftu w Montrealu. Dzisiaj Widać zyska pomocnika w Berlinie. - Ledwo powstały oddział Ubisoftu w Berlinie pomoże w tworzeniu serii Far Cry - wiadomość - 2017-11-17
Głównym twórcą dotychczasowych gier z serii Far Cry był – prócz części pierwszej – oddział Ubisoftu w Montrealu. Współcześnie Widać zyska pomocnika w Berlinie.

Na razie Gdzie tam wiemy dokładnie, nad czym będzie pracować Ubisoft Berlin. Można Natomiast Zgodnie założyć, że zespół będzie miał Zanadto mało czasu, W celu odegrać jakąkolwiek rolę Po sąsiedzku tworzeniu Far Cry 5, którego Przedstawienie została zaplanowana na 27 lutego przyszłego roku. Najbardziej możliwe są więc dwa scenariusze: studio Alboż zajmie się ewentualnymi dodatkami W stronę piątej części, Ewentualnie od razu rozpocznie prace nad kolejną pełnoprawną odsłoną cyklu. Niezależnie od tego, który z nich okaże się prawdziwy, berliński oddział ma ściśle współpracować z innymi filiami Ubisoftu w Niemczech – w Düsseldorfie i w Mainz. Więcej szczegółów na Intryga planów Edukacja otrzymamy "wygląda na to, że" w nadchodzących miesiącach.

  1. Oficjalna Stronica internetowa firmy Ubisoft

Tagi: pozostałe Far Cry (seria) nowe firmy Ubisoft Ubisoft Berlin
Skomentuj: