Moira zawitała do Overwatch przy okazji darmowego weekendu

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.11.2017, 09:11


Kategorie: News

Dziś o godzinie 20:00 czasu polskiego rozpocznie się Konsekutywny Nieodpłatny Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( ze strzelanką Overwatch. Pracownia Blizzard Entertainment przed rozpoczęciem zabawy postanowiło Ciągle zaktualizować produkcję, udostępniając zapowiedzianą Ledwie co postać wsparcia Moirę. Kobieta bohater uzdrawia sojuszników Biotycznym Chwytem na bliskim dystansie, a Kulami Biotycznymi na większych odległościach. Umie się też teleportować i korzystać z potężnej wiązki leczącej przyjaciół i raniącej wrogów, którą nazwano Koalescencja. Pozycja tym Nowelizacja dodaje Parę mniejszych zmian, np. u Any zwiększono obrażenia z 60 W stronę 70 punktów, wprowadzono zmiany zdolności wskrzeszania Łaski, która wydawała się Nadmiernie mocna, a W kierunku tego wyeliminowano kolejne błędy. Patch dostępny jest na wszystkich platformach sprzętowych, Toteż na konsolach Xbox One i PlayStation 4 a także komputerach osobistych.


Moira będzie nas leczyć W darmowego weekendu. - Overwatch - Moira już dostępna - wiadomość - 2017-11-17
Moira będzie nas leczyć W trakcie darmowego weekendu.

Wracając Ponadto na chwilę W stronę darmowego weekendu. Relaks potrwa W kierunku 21 listopada W stronę godziny 8:59 czasu polskiego. W tym czasie otrzymacie dostęp W stronę wszystkiego, Hę oferuje Overwatch, Tedy na/o dwa kroki trzydziestu postaci, szesnastu map i każdego trybu rozgrywki. Jeżeli zdecydujecie się kupić strzelankę, to zachowacie wszystkie postępy. W tym miejscu Należy od razu nadmienić, że tytuł, w wersji Game of the Year Edition, możecie Dziś nabyć Zbyt 124 zł (PlayStation 4) i 124,50 zł (Xbox One). W momencie pisania wiadomości Rodzaj PC-towa w sklepie Blizzarda Pod żadnym pozorem była Poza tym przeceniona.

Pamiętajcie też, że Overwatch to Bynajmniej jedyna sieciowa strzelanka, w którą W czasie za darmo gramy w Ów weekend. Od Dopiero co W stronę 19 listopada to samo można robić w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege od firmy Ubisoft. Mecz również doczekała się promocji na konsolach Xbox One i PlayStation 4 tudzież komputerach osobistych.


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment multiplayer Overwatch patche i aktualizacje strzelanki FPP (FPS) PC PS4 XONE
Skomentuj: