Moira zawitała do Overwatch przy okazji darmowego weekendu

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.11.2017, 09:11


Kategorie: News

Dziś o godzinie 20:00 czasu polskiego rozpocznie się Jutrzejszy Bezpłatny Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( ze strzelanką Overwatch. Salon Blizzard Entertainment przed rozpoczęciem zabawy postanowiło Nadal zaktualizować produkcję, udostępniając zapowiedzianą Ostatnio postać wsparcia Moirę. Uczestniczka uzdrawia sojuszników Biotycznym Chwytem na bliskim dystansie, a Kulami Biotycznymi na większych odległościach. Umie się też teleportować i korzystać z potężnej wiązki leczącej przyjaciół i raniącej wrogów, którą nazwano Koalescencja. Prócz tym Uaktualnienie dodaje Garść mniejszych zmian, np. u Any zwiększono obrażenia z 60 W stronę 70 punktów, wprowadzono zmiany zdolności wskrzeszania Łaski, która wydawała się Nadmiernie mocna, a W stronę tego wyeliminowano kolejne błędy. Patch dostępny jest na wszystkich platformach sprzętowych, Tedy na konsolach Xbox One i PlayStation 4 i komputerach osobistych.


Moira będzie nas leczyć W darmowego weekendu. - Overwatch - Moira już dostępna - wiadomość - 2017-11-17
Moira będzie nas leczyć Pośród darmowego weekendu.

Wracając W dalszym ciągu na chwilę Ku darmowego weekendu. Domówka potrwa W stronę 21 listopada W stronę godziny 8:59 czasu polskiego. W tym czasie otrzymacie dostęp W kierunku wszystkiego, He oferuje Overwatch, To jest nieomalże trzydziestu postaci, szesnastu map i każdego trybu rozgrywki. Jeżeli zdecydujecie się kupić strzelankę, to zachowacie wszystkie postępy. W tym miejscu Godzi się od razu nadmienić, że tytuł, w wersji Game of the Year Edition, możecie Właśnie nabyć W trakcie 124 zł (PlayStation 4) i 124,50 zł (Xbox One). W momencie pisania wiadomości Wydanie PC-towa w sklepie Blizzarda Nie ma mowy była Nadal przeceniona.

Pamiętajcie też, że Overwatch to Wcale jedyna sieciowa strzelanka, w którą W trakcie za friko gramy w Ów weekend. Od Świeżo Ku 19 listopada to samo można robić w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege od firmy Ubisoft. Chwyt również doczekała się promocji na konsolach Xbox One i PlayStation 4 a także komputerach osobistych.


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment multiplayer Overwatch patche i aktualizacje strzelanki FPP (FPS) PC PS4 XONE
Skomentuj: