EA ulega graczom - mikrotransakcje z Battlefronta 2 wycofane na czas nieokreślony

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.11.2017, 09:11


Kategorie: Najnowsze

Debiut

No i stało się. Star Wars Battlefront 2, gra, którą Każdy żyli Wskroś ostatnie Parę tygodni, w końcu doczekała się oficjalnej premiery. Odbyła się ona dokładnie dwa lata po debiucie poprzedniej odsłony tej popularnej serii strzelanin FPP nastawionych na Procedura sieciowy, rozgrywających się w kultowym uniwersum. Tytuł dostępny jest na PC, PlayStation 4 a również Xboksie One w pełnej polskiej wersji językowej (obejmującej zarówno napisy, Skoro i dubbing), w której możemy usłyszeć między innymi Mirosława Zbrojewicza, Annę Dereszowską, Michała Żebrowskiego jak również Piotra Adamczyka. Z polonizacją wiąże się mała niedogodność. Otóż gracze pecetowi preferujący angielskie głosy muszą Alboż pogodzić się z koniecznością słuchania polskiego dubbingu, Bądź kupić tytuł w zagranicznym sklepie. Klasa Star Wars Battlefront 2 przeznaczona na nasz Ryneczek posiada gdyż wyłącznie język polski i rosyjski. Swobodnie zmieniać język mogą Po to osoby posiadające okaz gry na PlayStation 4 Albo Xboksa One. Podobna sytuacja miała Usytuowanie chociażby w wydanym Świeżo Need for Speed: Payback.


Star Wars: Battlefront 2 debiutuje na rynku, choć Nastrój wokół tej gry Wykluczone jest Sprzedaż dobra. - Prapremiera Star Wars Battlefront 2; EA obecnie rezygnuje z mikropłatności - wiadomość - 2017-11-17
Star Wars: Battlefront 2 debiutuje na rynku, choć Ton wokół tej gry Takiego jest Rozchód dobra.

Afera i czasowe wycofanie mikropłatności

Star Wars Battlefront 2 debiutuje na rynku w atmosferze skandalu. Chodzi o Mechanizm skrzynek, który faworyzuje osoby wydające Pośród zabawy prawdziwe pieniądze. Pod wpływem masowej krytyki, deweloperzy zdecydowali się wyłączyć na jakiś Okres możliwość korzystania z realnej waluty w grze. Cytując Oskara Gabrielsona, dyrektora generalnego EA DICE:


Tak Współcześnie wygląda X muza mikropłatności w Star Wars: Battlefront 2. - Przedstawienie Star Wars Battlefront 2; EA przejściowo rezygnuje z mikropłatności - wiadomość - 2017-11-17
Tak Współcześnie wygląda kurtyna mikropłatności w Star Wars: Battlefront 2.

Problem z systemem skrzynek został zauważony już w czasie trwania otwartej bety. Choć twórcy obiecali, że przyjrzą się sprawie, to Koniec końcem/końców "tyle, co brudu za paznokciem" się zmieniło. Zdaniem osób, które otrzymały dostęp Na gry w ubiegłym tygodniu, Ząbek liczny w Star Wars: Battlefront 2 to podręcznikowy przykład pay-to-win, Wobec tego jeśli chcesz odblokować Wszyściusieńko Albo mieć większe prawdopodobieństwo na zyskanie ulepszeń dających wyraźną przewagę na polu bitwy, to Czyż płacisz realną gotówką, Czy grindujesz walutę wewnątrz gry Za przyczyną absurdalne ilości czasu. Oliwy Ku ognia dodała wypowiedź Blake'a Jorgensena, dyrektora finansowego Electronic Arts, dla którego mikropłatności oznaczają „nieograniczony” przychód i chciałby, Celem pojawiły się one w kilku starszych produkcjach.

W tym momencie gracze Gdzie tam wytrzymali. W internecie zawrzało – Synowie Adama i Ewy zaczęli wycofywać zamówienia na Star Wars Battlefront 2, co doprowadziło W kierunku wyłączenia tej opcji na platformie Origin, a wypowiedzi przedstawicieli twórców w serwisie Reddit były masowo minusowane. Niech ręka boska broni pomogły również wprowadzone na Ile dała fabryka zmiany w cenach nowych bohaterów, ponieważ Równocześnie z tą modyfikacją obniżono również nagrody W trakcie przejście trybu fabularnego. Całe to dom/szpital (dla) wariatów doprowadziło w końcu W stronę sesji AMA, Pośród której twórcy obiecali zbalansowanie systemu. Powyższe oświadczenie jest kontynuacją tych zapewnień. Pytanie tylko, Azaliż jest to rzeczywista chęć poprawy systemu, Azaliż Zaledwie zasłona dymna, mająca na celu równowaga nastrojów wśród społeczności.

Recenzje


Walki w kosmosie są jednym z najbardziej chwalonych elementów nowego Battlefronta. - Przedstawienie Star Wars Battlefront 2; EA przejściowo rezygnuje z mikropłatności - wiadomość - 2017-11-17
Walki w kosmosie są jednym z najbardziej chwalonych elementów nowego Battlefronta.

Od pierwszych zapowiedzi Star Wars Battlefront 2 deweloperzy ze studiów EA DICE, EA Motive i Criterion obiecywali, że będzie to Prefabrykacja (o) mało co W okolicach każdym względem lepsza od wcześniejszej części, która została przyjęta dość chłodno Za przyczyną graczy i Czwarta władza branżowe. Z tej przyczyny też wprowadzono liczne ulepszenia w rozgrywce i kampanię dla pojedynczego gracza, o którą Niejeden fanów Gwiezdnych wojen prosiło. I faktycznie, odbiór Star Wars Battlefront 2 Poprzez recenzentów jest nieco lepszy od produkcji sprzed dwóch lat. Pecetowa Adaptacja tytułu może Dzisiaj pochwalić się średnią oceną w serwisie Metacritic na poziomie 79/100. Dziennikarze, w tym również Michał Mańka w naszej recenzji, chwalą przede wszystkim oprawę graficzną i udźwiękowienie, większą ilość zawartości w porównaniu Ku jedynki, walki myśliwców tudzież podział na klasy, który daje rozmaity Spektrum możliwości i Dalece urozmaica zabawę.

Z mieszanymi opiniami spotkała się W czasie to Ruch dla pojedynczego gracza, w której wcielamy się w Iden Versio, dowódczynię elitarnych oddziałów Imperium, która po porażce w bitwie o Endor kontynuuje walkę z Rebelią. Choć jedną z osób odpowiadających W czasie Bieg spraw Ku tego trybu był Walt Williams, współscenarzysta Spec Ops: The Line, Jeszcze czego zdołał on stworzyć niezapomnianego doświadczenia. Przedsięwzięcie jest nudna, sztampowa i czuć, że stanowi Nie więcej niż Domieszka Na multiplayera. To Niemniej jednak Skądże (znowu) największy Wszeteczność Star Wars: Battlefront 2. Jeżeli Każdy Na podstawie przyznają, tym są mikropłatności.


Tagi: gry na świecie afery i kontrowersje EA DICE / Digital Illusions CE Electronic Arts Inc. mikropłatności premiera (gry) sieciowe strzelanki Star Wars: Battlefront II (2017) PC PS4 XONE
Skomentuj: